Once upon a time one russian fraud businessman Igor Grechushin decided to make up some easy coming money by pushing off almost three thousand tons of ammonium nitrate to an African republic.
Of couse, by the traditions of doing business in russian fashion, that cargo was to be delivered "for free" - i.e. as freer as possible to be more exact. A ship - so cheap that almost dead - was found, a crew of amateurs was gathered, and they set off to line up the seas with all that ammonium nitrate on board.
Unluckily for the Lebanese that rusty trough needed a repair on her way to that African republic and went into the Beirut port where was arrested for all imaginable and unimaginable violations of international rules, laws and regulations.
That businessman Igor Grechushin, surely - no surprise here, since any russian businessmen can't care less for any international laws - dropped the ship, dropped the crew to extricate themselves as they would, and vaporized out.
Now that confiscated cargo of ammonium nitrate blasted in the Beirut sea port destroying half the city.
Conclusions? Never do any business with the russians. If you do - you'll be burdened by unbearable expenses sooner of later. Though - most probably, - very sooner than later.
In every office of any international company of the world there must be a slogan on the wall: "Say NO to russian business! Save your parents, your children, your greand children and their children and their grand children - just say NO to russian business!".
Показ дописів із міткою свинособаки. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою свинособаки. Показати всі дописи
четвер, 6 серпня 2020 р.
вівторок, 29 травня 2018 р.
Кацапи мімікрують.
Присилають запрошення на побалакати за роботу і все таке.
Наймарі з джоб індіґо http://job.indigo.co.ua/jobs/devops-2/ , шукають девопса для замовника. Опис вакансії такий чіткий "по-воєнному" без води (нагадало почерком мій "Альтрон" - дивіться тут, ха-ха, так-так, маю широкий життєвий досвід, міг би як і Олег Бойко про це писати, але вам то не цікаво).
Контора творить ігрові застосунки для дітей. Не треба пояснювати, шо то все шпійонські застосунки, через дітей все робиться, доки батьки шмарклі жують.
Отже кантора beargg.com.
Питаємо Доктора Who:
Domain Name: BEARGG.COM
Registry Domain ID: 2133579292_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.reg.com
Registrar URL: http://www.reg.ru
Updated Date: 2018-05-22T14:29:27Z
Creation Date: 2017-06-14T10:45:35Z
Registry Expiry Date: 2019-06-14T10:45:35Z
Registrar: REGISTRAR OF DOMAIN NAMES REG.RU LLC
Registrar IANA ID: 1606
Registrar Abuse Contact Email: abuse@reg.ru
Registrar Abuse Contact Phone: +74955801111
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Name Server: NS1.REG.RU
Name Server: NS2.REG.RU
DNSSEC: unsigned
Уточнюємо адресу - адреса дуже проста, друга хата від моста - 82.117.233.231
Знову Доктор Who:
inetnum: 82.117.232.0 - 82.117.235.255
netname: VELTON-GPON-X00-KH-STATIC-NET-232
descr: "Velton.Telecom" GPON X00 network
descr: for static IP pools
country: UA
admin-c: BDV19-RIPE
tech-c: BDV19-RIPE
tech-c: VR1-RIPE
status: ASSIGNED PA
remarks: INFRA-AW
mnt-by: VELTON-TC-MNT
mnt-lower: VELTON-TC-MNT
mnt-routes: VELTON-TC-MNT
created: 2011-05-06T12:25:13Z
last-modified: 2011-05-06T12:25:13Z
source: RIPE # Filtered
Харків! Велтон! Знайомі всі собаки!
Уточнюємо поштовий обмінник, "по научному" це MX - ем ікс - mail beargg com, адреса - 88.99.27.13
Доктор Who відразу каже шо це знову знайома собака Гецнер:
inetnum: 88.99.27.0 - 88.99.27.63
netname: HETZNER-fsn1-dc1
descr: Hetzner Online GmbH
descr: Datacenter fsn1-dc1
country: DE
admin-c: HOAC1-RIPE
tech-c: HOAC1-RIPE
status: ASSIGNED PA
remarks: INFRA-AW
mnt-by: HOS-GUN
mnt-lower: HOS-GUN
mnt-routes: HOS-GUN
created: 2018-03-15T14:35:24Z
last-modified: 2018-03-15T14:35:24Z
source: RIPE
Отже мордор перебирається сюди і мімікрує під нас. А мімікрувати доволі просто, доки ми патякаємо їхнім церковно болгарським суржиком, чи запопадливо "із вєжлівості" переходимо, як справжні хруні. Невже власна безпека не свербить ніяк? У Польщі думаєте врятуватися? Ну-ну...
Наймарі з джоб індіґо http://job.indigo.co.ua/jobs/devops-2/ , шукають девопса для замовника. Опис вакансії такий чіткий "по-воєнному" без води (нагадало почерком мій "Альтрон" - дивіться тут, ха-ха, так-так, маю широкий життєвий досвід, міг би як і Олег Бойко про це писати, але вам то не цікаво).
Контора творить ігрові застосунки для дітей. Не треба пояснювати, шо то все шпійонські застосунки, через дітей все робиться, доки батьки шмарклі жують.
Отже кантора beargg.com.
Питаємо Доктора Who:
Domain Name: BEARGG.COM
Registry Domain ID: 2133579292_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.reg.com
Registrar URL: http://www.reg.ru
Updated Date: 2018-05-22T14:29:27Z
Creation Date: 2017-06-14T10:45:35Z
Registry Expiry Date: 2019-06-14T10:45:35Z
Registrar: REGISTRAR OF DOMAIN NAMES REG.RU LLC
Registrar IANA ID: 1606
Registrar Abuse Contact Email: abuse@reg.ru
Registrar Abuse Contact Phone: +74955801111
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Name Server: NS1.REG.RU
Name Server: NS2.REG.RU
DNSSEC: unsigned
Уточнюємо адресу - адреса дуже проста, друга хата від моста - 82.117.233.231
Знову Доктор Who:
inetnum: 82.117.232.0 - 82.117.235.255
netname: VELTON-GPON-X00-KH-STATIC-NET-232
descr: "Velton.Telecom" GPON X00 network
descr: for static IP pools
country: UA
admin-c: BDV19-RIPE
tech-c: BDV19-RIPE
tech-c: VR1-RIPE
status: ASSIGNED PA
remarks: INFRA-AW
mnt-by: VELTON-TC-MNT
mnt-lower: VELTON-TC-MNT
mnt-routes: VELTON-TC-MNT
created: 2011-05-06T12:25:13Z
last-modified: 2011-05-06T12:25:13Z
source: RIPE # Filtered
Харків! Велтон! Знайомі всі собаки!
Уточнюємо поштовий обмінник, "по научному" це MX - ем ікс - mail beargg com, адреса - 88.99.27.13
Доктор Who відразу каже шо це знову знайома собака Гецнер:
inetnum: 88.99.27.0 - 88.99.27.63
netname: HETZNER-fsn1-dc1
descr: Hetzner Online GmbH
descr: Datacenter fsn1-dc1
country: DE
admin-c: HOAC1-RIPE
tech-c: HOAC1-RIPE
status: ASSIGNED PA
remarks: INFRA-AW
mnt-by: HOS-GUN
mnt-lower: HOS-GUN
mnt-routes: HOS-GUN
created: 2018-03-15T14:35:24Z
last-modified: 2018-03-15T14:35:24Z
source: RIPE
Отже мордор перебирається сюди і мімікрує під нас. А мімікрувати доволі просто, доки ми патякаємо їхнім церковно болгарським суржиком, чи запопадливо "із вєжлівості" переходимо, як справжні хруні. Невже власна безпека не свербить ніяк? У Польщі думаєте врятуватися? Ну-ну...
пʼятниця, 12 січня 2018 р.
Педагогічна поема, або фейсбук лайно.
Вчора я розмістив допис під кодовою назвою «Педагогічна поема», який протримався лише 14 годин. Після цього даний допис було видалено, а мою запасну сторінку заблоковано.
Не очікував, що в цій групі за такий короткий строк цей допис одержить понад дві з половиною сотні вподобайок і буде поширений понад півсотні разів. Цікаво, за чиїм доносом було проведено цю каральну акцію і, головне, який механізм її проведення? Бо на деяких сторінках даний допис все ж залишився.
Для тих, хто не в курсі, наведу посилання мордокнижників, яке вони мені надіслали. Якщо вони і в цьому побачать щось «не те», нехай заблокуються самі :)
"It looks like something you posted doesn't follow our Community Standards. We remove posts that attack people based on their race, ethnicity, national origin, religious affiliation, sexual orientation, gender or disability. (Короткий змістовий переклад: Ви написали таке, що нашій конторі не сподобалося. Ми видаляємо все, що може не сподобатися москворотим, жидам, московському сатанату і підарасам.)
Нещодавно жінка почула, як невістка з розмовляє з кимось по телефону свинособачою. Питає, чого це ти по-кaцaпськи? А та відповідає, що розмовляє з 8-річним племінником, який днями має приїхати на тиждень погостювати. Бо сам він з Сєвєродонецька, української не знає і плаче, якщо з ним розмовляти українською.
Поки ми думали, як цього племінника долучити до цивілізації, той приїхав. Відчинилися двері і першими словами, які ми почули, було «Доброго ранку!». І надалі він розмовляв виключно українською. Повільно, добираючи слова, але на неочікувано доброму рівні. Ми були шоковані такою різкою зміною, але син розкрив таємницю.
Він просто сказав племіннику, що у нас ті, хто розмовляють по-кaцaпськи, ідуть «на підвал». А що таке підвал мешканцям Донеччини добре відомо. То ж той швиденько згадав українську, яку вчить у школі, і якої до цього «не знав». Отака «педагогічна поема».
Це я до того, що до кaцaпів не може бути ніякої толерантності і ніякого перехідного періоду для загального переходу на українську не треба. І освіту, і ЗМІ і все інше можна повністю перевести на українську в один день. І всі будуть все добре розуміти. Якщо, звісно, їм це правильно пояснити.
Можливість публікування дописів тимчасово заблокована для вас на 7 днів. А якщо знову образите мишебрата, то заблокуємо на місяць".
От така мордокнижня…
Володимир Шляховий©
Не очікував, що в цій групі за такий короткий строк цей допис одержить понад дві з половиною сотні вподобайок і буде поширений понад півсотні разів. Цікаво, за чиїм доносом було проведено цю каральну акцію і, головне, який механізм її проведення? Бо на деяких сторінках даний допис все ж залишився.
Для тих, хто не в курсі, наведу посилання мордокнижників, яке вони мені надіслали. Якщо вони і в цьому побачать щось «не те», нехай заблокуються самі :)
"It looks like something you posted doesn't follow our Community Standards. We remove posts that attack people based on their race, ethnicity, national origin, religious affiliation, sexual orientation, gender or disability. (Короткий змістовий переклад: Ви написали таке, що нашій конторі не сподобалося. Ми видаляємо все, що може не сподобатися москворотим, жидам, московському сатанату і підарасам.)
Нещодавно жінка почула, як невістка з розмовляє з кимось по телефону свинособачою. Питає, чого це ти по-кaцaпськи? А та відповідає, що розмовляє з 8-річним племінником, який днями має приїхати на тиждень погостювати. Бо сам він з Сєвєродонецька, української не знає і плаче, якщо з ним розмовляти українською.
Поки ми думали, як цього племінника долучити до цивілізації, той приїхав. Відчинилися двері і першими словами, які ми почули, було «Доброго ранку!». І надалі він розмовляв виключно українською. Повільно, добираючи слова, але на неочікувано доброму рівні. Ми були шоковані такою різкою зміною, але син розкрив таємницю.
Він просто сказав племіннику, що у нас ті, хто розмовляють по-кaцaпськи, ідуть «на підвал». А що таке підвал мешканцям Донеччини добре відомо. То ж той швиденько згадав українську, яку вчить у школі, і якої до цього «не знав». Отака «педагогічна поема».
Це я до того, що до кaцaпів не може бути ніякої толерантності і ніякого перехідного періоду для загального переходу на українську не треба. І освіту, і ЗМІ і все інше можна повністю перевести на українську в один день. І всі будуть все добре розуміти. Якщо, звісно, їм це правильно пояснити.
Можливість публікування дописів тимчасово заблокована для вас на 7 днів. А якщо знову образите мишебрата, то заблокуємо на місяць".
От така мордокнижня…
Володимир Шляховий©
Підписатися на:
Дописи (Atom)