Показ дописів із міткою Хврків. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Хврків. Показати всі дописи

вівторок, 20 вересня 2011 р.

Страх як він є.


"Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його." Івана 3:20


Ви вже бачили репортажі прикритого АТН у Харкові? Адольфич со Гопкін "звєрствовать ізволят". А чого ви від них іншого очікували? ось, що я хочу запитати. Колись Адольфич дуже полюбляв АТН, і ніщо не віщувало халепи...
Наївнії ви люди... Якесь дитяцтво, їйбогу.

Десь у середині літа, до нас в контору (провайдерська контора) завітала особа певної зовнішності. Нахабна вгодована пика, і почала розпитувати у мене а як можна закрити ось цей сайт. І дає мені сайтик - http://drugba238a.kharkov.ua

Я вимкнув у собі Україну увімкнув дурника (з моєю зовнішністю це зовсім не важко) наплів якоїсь узагальненої дурні і нічого конкретного, просто увімкнув дурака і все.

Потім поліз на той сайт - все ж було дуже цікаво, чим так занепокоїв цих певних осіб цей скромний сайтик.

Прочитавши, наприклад, ось цю тему, мені все стало ясно. Ха-ха, мені теж було б страшно на їхньому місці. :)

Негайно склав листа, де докладно розписав пригоду, надав професійні технічні рекомендації і відіслав до господарів сайту.